Til tross for Ramadan og at flere barn fastet, var det topp stemning gjennom hele påskeferien hos MASK.
Barneaktivitetene fra mandag til fredag hadde besøk av Aktivitetsskolen, i tillegg til mellom 90 og 120 barn som møtte opp til aktiviteter hver eneste dag. Vi avsluttet uken med en flott tur til Jump Yard og pizzaservering for alle deltakerne.
Crime Fight har hatt åpen hall fra kl. 17:00 til 01:00 hver kveld, med iftar-servering for alle som ønsket å bryte fasten sammen med oss.
Fredagen ble avsluttet med besøk av mellom 250 og 300 personer i Klemetsrud Flerbrukshall, også kjent som Fjellhallen.
Crime Fight arrangerer bordtennisturnering lørdag 08.04. og futsalturnering søndag 09.04. for alle aldersklasser.
Mange hadde gledet seg til aktivitetene i påskeferien, og vi avslutter med stil. Vi er utrolig takknemlige for alle frivillige som har bidratt gjennom ferien. Fantastiske ungdommer har stått på og vist en imponerende innsats også denne gangen.
Jentesatsingen vår har bidratt til at flere unge jenter har fått arbeid i påskeferien, både som aktivitetsledere og gruppeledere. Vi er kjempestolte av dere alle sammen – stå på!
Med dette takker vi for oss denne gangen. Husk at vi er i gang igjen allerede på tirsdag med full innebandyaktivitet fra kl. 17:00 til 20:30. Ta gjerne kontakt dersom du ønsker mer informasjon om hvilken gruppe barnet ditt tilhører. Vi tar dere gjerne imot 🙂
En stor takk til stiftelser og bydelen som har bidratt til at det har vært mulig å arrangere disse åpne aktivitetene for Mortensrud.
